top fight logo export web
Khamzat Chimaev

Cože to? Khamzat Chimaev se podle výpovědi se svými přáteli rád pere v sauně!

O Khamzatu Chimaevovi je obecně známo, že je závislý na tréninku. Málokdo by ovšem mohl tušit, že se o něj pokouší opravdu všude.

Darren Till není jediný, kdo se zejména v posledních dnech může dělit o trhlé historky ze života s Khamzatem Chimaevem.

O své přátelské pouto se švédským vlkem se podělila i doposud neporažená MMA zápasnice Tatiana Suarez.

Ta si s Chimaevem padla do oka v UFC Performance Institutu a od té doby to spolu táhnou za jeden provaz, i když někdy jsou jejich společné chvilky opravdu ztřeštěné…

„Khamzat je na jednu stranu dobrý člověk, ale na druhou stranu ho vůbec nechápu,“ promluvila Tatiana v interview u známé MMA reportérky Helen Yee.

„Kdykoliv se potkáme v UFC Performance Institutu, tak mě kopne do holeně… Znáte to, ten bolestivý úder holeň na holeň, au!“ vyobrazovala své pocity.

„Jiný den se pro změnu se mnou pokoušel wrestlit přímo v sauně. Já se divím, co se to děje: ‚Tohle bychom tady neměli dělat!‘ On je však už takový,“ práskla na něj.

Podobné historky ze života s Khamzatem ovšem nemá jen Tatiana Suarez či Darren Till. Svůj příběh do sbírky teď nedávno přidal i bývalý UFC šampion Michael Bisping.

„Povím vám, mám za sebou desítky zápasů a tisíce sparingů, ale ještě nikdy jsem se nebál tak moc, jako když jsem seděl v autě, které řídil Khamzat Chimaev,“ popisoval svou nezapomenutelnou zkušenost.  

„To je naprostý šílenec jak v kleci, tak i na silnici. Způsob, jakým vybírá zatáčky, vám nažene srdce až do žaludku. Bál jsem se, že na místo ani nedojedeme,“ strachoval se o svůj život.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.