top fight logo export web

Cris Cyborg: Dělají si srandu, že mám penis a že jsem transsexuálka

Bývalá šampionka pérové váhy Cris Cyborg upozornila, že v UFC skončila, protože si jí tam dostatečně nevážili. Za vše, jak se svěřila, může Dana White, který ji za zády až nechutně pomlouvá.

„Těch lží a pomluv vůči mé osobě už bylo dost. Nejdříve si vymysleli, že nechci odvetu s Amandou Nunes, a nyní se snaží poškodit můj odkaz tím, že zesměšňují můj vzhled?“ reagovala brazilská zápasnice, u níž se spousta lidí domnívala, že jí nikdo nebude moct porazit. To se však změnilo v momentě, kdy potkala Amandu Nunes. Cyborg si i přes velmi dlouhou vítěznou sérii nezasloužila okamžitou odvetu a ještě jí UFC v čele s Danou Whitem a komentátorem Joem Roganem degradovalo.

„Nejsem schopna s UFC dál jednat, dokud se mi oba neomluví!“ stála si za svým Cyborg. „Teď to kvůli jejich vtípkům schytávám na sociálních sítích. Jen se podívejte na můj instagram, kde mě lidé nazývají chlapem. Dělají si srandu, že mám penis a že jsem transsexuálka. A to vše kvůli Whiteovi, který si na galavečeru rozdávání cen ze mě musel udělat srandu, že vypadám jak Wanderlei Silva v šatech,“ zlobila se.

A Cris opravdu měla důvod. White jí na tom galavečeru natolik zesměšnil, až spustil řetězec, jehož se chytli ostatní účinkující. „Uznávám, že to byl ode mě hloupý tah,“ ospravedlňoval se šéf UFC. „Opravdu mi tak v ten moment přišla, proto jsem řekl, že vypadá jak Wanderlei Silva v šatech,“ pravil White v živém výstupu před kamerami. Jeho srandy se však chopili další a vtípků jen přibývalo. „Neměli jsme to dělat, vůbec to nemělo být řečeno, vážně se kvůli tomu cítím špatně,“ přidával Joe Rogan.

„Nerozumím tomu. Kde jsou nějaká pravidla?“ vracela se ke slovu Cris Cyborg. „Jak si může vůbec prezident tak velké organizace dělat srandu ze svých zápasníků a říkat o nich, že mají penis? Tohle se prostě musí změnit… ale silně pochybuju, že se tak stane. Dana White mi lhal už v minulosti a určitě by mi lhal i v budoucnu. Není zde nikdo, kdo by ho mohl zastavit,“ uzavírala naštvaná bývalá šampionka.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.