top fight logo export web
Cris Cyborg

Cris Cyborg otevřeně o tom, jak jí přesun do Bellatoru zachránil MMA kariéru

Dominantní brazilská bojovnice Cris Cyborg se v UFC údajně jenom trápila, až ji hodila záchranné lano organizace Bellator MMA.

V rozhovoru pro AG Fight jedna z nejlepších dámských zápasnic planety upřímně přiznala, že jí v UFC nebyla dopřána dostatečná bojová aktivita, kvůli čemuž trpěla její kariéra. Jednání s Danou Whitem navíc nikdy nebyla příliš jednoduchá.

„Jsem vděčná za tu příležitost, co mi byla dána, i za to, co jsem v UFC dokázala, ale jinak se na tuto zkušenost nedívám příliš nadšeně. Pod Danou Whitem jsem se trápila, cítila jsem se nekomfortně a ani jsem si pořádně nevydělala,“ postěžovala si Cyborg.

„Každý šéf by měl ke svým zaměstnancům přistupovat s respektem, Dana na nás však chtěl jenom vydělat. Když jsem chtěla fight, nedal mi ho, dokud pro něho nebyla ta správná příležitost. Takto to fungovalo od prvního dne, co jsem tam byla. Jedinou útěchou byli moji fanoušci, kteří jsou skvělí dodnes.“

„Pak přišla nabídka z Bellatoru a pro mě se najednou vše změnilo. Scott Coker ve mně opět zažehl ten oheň, jedná se mnou upřímně a narovinu a já se opět z tohoto sportu těším. Je to opravdu velký rozdíl, pokud s vámi někdo jedná jako s člověkem. Musíte se naučit respektovat druhé, abyste sami mohli být respektováni,“ řekla.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.