top fight logo export web
conor mcgregor 2

Čtyři největší hvězdy MMA? Toto je O’Malleyho výběr

Sean O’Malley má respekt ke každému, kdo se svými kvalitami nejvíce podělil o rozvoj MMA. Svůj vděk tak vyobrazil v žebříčku čtyř největších jmen.

Spousta lidí dneska vše ráda přirovnává k historickému památníku Mount Rushmore. Tedy skály, do které jsou vytesány hlavy čtyř amerických prezidentů. Jen ze zajímavosti dodáme, že se jedná o George Washingtona, Thomase Jeffersona, Theodore Roosevelta a Abrahama Lincolna.

O sto let později bývají za svůj přínos vyzdvihováni nejen prezidenti, ale hlavně také sportovci. Třeba takový Dana White uvedl, že kdyby mohl vytvořit vlastní Mount Rushmore, vytesal by tam podobizny Jona Jonese, Royce Gracieho, Amandy Nunes a Chucka Liddella. Toto je jeho elitní čtyřka. Jak vypadá ta O’Malleyho?

MMA hvězdy

„Já si cením hlavně lidí, kteří tento sport nejvíce posunuli. Abyste budili pozornost, musíte být skutečně kvalitní. Nemůže si sem přijít žádný ňouma, něco vykřikovat a potom předvést ostudný výkon. Atraktivita jde ruku v ruce s kvalitou,“ spustil O’Malley v rozhovoru u novináře The Schma.

Sean O Malley nazor bojovnik
Sean O Malley

„Za sebe tedy říkám, že na prvním místě památníku rozhodně musí být Conor McGregor. Člověk, který nejvíce posunul tuto hru. Následně v jejím rozvoji nejvíce pomohli Nate Diaz, Jorge Masvidal a Jon Jones. To je můj výběr těch největších hvězd,“ uveřejnil perspektivní bijec z bantamové váhy.

Jak bude vypadat budoucnost? „Já, Khamzat Chimaev a Paddy Pimblett jsem novou generací fighterů, kterou budou všichni opěvovat. A kdo ví, třeba za pár let budou lidé dosazovat na Mount Rushmore nás,“ završil O’Malley s úsměvem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!