top fight logo export web
b88b419e0618f01af3f10425cc64bf7613edaa9e

Cyborg: Já budu připravena, ale nevím, jestli se dá totéž říct o Amandě

Cris Cyborg a Amanda Nunes, tedy dvě brazilská esa, která získala titul ve svých váhových divizích, se mají na konci roku utkat během akce zvané UFC 232. Na tento střet se těší tisíce a možná miliony lidí, že již dnes se onoho duelu nemohou dočkat. Toho si je vědoma i hvězda pérové váhy, která by všechny fanoušky nerada svým vystoupením zklamala, a proto doporučuje, aby místo její soupeřky byla raději připravena náhrada.

„Byla bych ráda, kdyby UFC připravilo nějaký plán B, jako to bylo v souboji Tyrona Woodley a Darrena Tilla,“ svěřila se na sociálních sítích Cyborg, jež se nese na vlně dvaceti výher v řadě, přičemž ta poslední přišla 3. května nad Yanou Kunitskayou.

Cris Cyborg se připravuje na bitvu

„Čeká nás velká bitva, o tom není žádných pochyb, ovšem v minulosti se už několikrát stalo, že se někdo zranil nebo včas nesplnil váhový limit. Je jedno, co za tím bylo/bude, ale ocenila bych pro 29. prosinec nějaký plán B,“ říká dnes již třiatřicetiletá zápasnice.

Cristiane Justino, jak zní její pravé jméno, nám tím chtěla naznačit, že bude připravena, avšak nechce, aby její snaha vyšla vniveč, a tak touží po náhradní alternativě. Amanda Nunes soupeří o váhovou divizi níže a je tedy možné, že jí na něco její dlouhé cestě zbrzdí, ovšem doposud to tak z jejího mnohdy až přehnaného sebevědomí vůbec nevypadá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!