top fight logo export web
9afa764f382c0ad57c2c28b9bb5d8619ee0a99e1

Další přírůstek do UFC? Pat Pytlik doufá, že mu výhra Unified MMA titulu zajistí lístek do říše snů

Unified Mixed Martial Arts je jednou z kanadských nejvíce uznávaných MMA soutěží, jež v jistých případech může všem svým účastníkům plnit i jejich sny. Jedním takovým adeptem, který se bude ucházet o horkou vstupenku na bojiště toho největšího kalibru, je také Pat Pytlik, jehož ambice jsou podobně oslnivé jako jeho aktuální rekord (7-0-0).

„Když mi zemřel jeden velice blízký člověk, potřeboval jsem něčím zahnat myšlenky. A MMA se ukázala jako ta správná volba,“ vysvětluje dnes již devětadvacetiletý bojovník.
 
„Pak přišla nabídka bojovat s Derekem a já se jí bez váhání chopil. Podařilo se mi ho nachytat ještě v prvním kole. Snažil jsem se podat ten nejlepší výkon,“ říká, jak se onen sen dostat lístek do největší organizace smíšených bojových umění rodil.

Pat Pytlik v UFC

„Jako kickboxer mám za sebou už 39 duelů, takže vím, na co se připravit. Občas je pro mě těžké srovnat se emočně, ale jak postupně plyne čas, tak i já se s tím vším lépe vyrovnávám,“ přiznává, přičemž vyhlíží už další výzvu.

„Moc rád bych se dostal do UFC. Chci se předvést na velkém plátně a zjistit, na co všechno mám. Jsem připravený na to, co přijde. Dám do toho všechno,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!