top fight logo export web
Figueiredo Moreno

Další titulová odveta! V divizi muší váhy UFC se už počtvrté za sebou střetnou stejní soupeři

Dana White rozhodl. Jelikož se stále nedá určit, který z bojovníků je lepší, střetnou se Figueiredo a Moreno ještě počtvrté.

Tento plán byl ještě nedávno pouhou spekulací, která se neopírala o žádná konkrétní fakta. Dokonce i oba bojovníci mluvili o tom, že by bylo vhodné, kdyby si teď dali souboj s někým jiným, aby zbytečně nebrzdili divizi a udržovali fanoušky stále v jistém napětí.

Někdo byl ale přeci jen nedočkavý, a tak je výsledek takový, že se oba hvězdní soupeři střetnou bez jakéhokoliv vyčkávání ještě počtvrté, a to už navíc v poměrně brzkém termínu. Novinář Ariel Helwani mluví o červenci, s nímž je spojený turnaj UFC 276.

Dieveson Figueiredo a Brandon Moreno spolu tuto válečnou sérii začali 12. prosince roku 2020. Tehdy i díky odečtu bodů skončil tento zápas remízou, ačkoliv v něm měl mírně úřadující brazilský šampion navrch.

Odvety jsme se dočkali 12. června 2021 a trochu překvapivě jsme viděli zcela odlišný, až velmi jednostranný průběh. Mexický bijec Moreno dominoval v postoji i na zemi, kde svého soupeře ve třetím kole donutil odklepat.

Po ráně osudu, kdy se zranil povinný vyzývatel z muší váhy Alexandre Pantoja, se UFC rozhodlo, že Figueiredovi dá okamžitou trilogii. A v této trilogii si Brazilec vzal svůj pás zpátky, když po pěti kolech vyhrál v jednomyslném poměru na body. Oba bijci to tedy mezi sebou nyní mají 1-1-1.

Protože ani toto skóre nic neříká, přijde na řadu čtvrtý duel, ve kterém snad už definitivně dojde k nějakému rozuzlení. O přesném termínu budeme ještě informováni, patrně však půjde o 2. červenec a již zmíněný turnaj UFC 276.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!