top fight logo export web
Conor McGregor zlomenina

Další zápas s McGregorem? Ať si klidně mluví, ale momentálně mě zajímá víc Usman, tvrdí Poirier

McGregor to se svými pravidelnými provokacemi zjevně už natolik přehnal, že má Dustin stále menší a menší chuť mu znova čelit.

Už to vypadalo, jako by se Poirier čtvrtému střetu se svým irským sokem nebránil, ale to platilo jen do chvíle, než Notorious přišel se všemi těmi „výmluvami“, jak byl v posledním zápase lepší a jak se chystal vytasit KO, než se mu nešťastně zlomila noha.

„Musím upřímně říct, že mě ty řeči už přestávají bavit,“ hovoří Dustin. „Nechci se k tomu už vícero vracet, ale pokud vám první kolo 10-8 na body nepřijde dost přesvědčivé, pak je asi něco špatně. Na tomto trashtalku si Conor staví svou hru, ať si tedy dál mluví, ale mě to už tak nějak nezajímá.“

Co přijde tedy po Oliveirovi, to zatím Poirier řešit nechce. „Teď mám před sebou jiného soupeře, mám před sebou mistrovský titul, a to je jediná věc, která mě zajímá. McGregora řešit nechci a nepotřebuju. Upřímně vám ale povím, že až se stanu šampionem, tak mě bude víc zajímat zápas s Usmanem jak McGregorem.“

Brány jsou tedy otevřené každé možnosti. Vzhledem k tomu ale, že se Conor vrátí do klece nejdříve v létě, by se skutečně mohlo stát, že příštím titulovým vyzývatelem bude Justin Gaethje. A ve velmi slibné pozici bude i vítěz únorového duelu mezi Beneilem Dariushem a Islamem Makhachevem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.