top fight logo export web
jiri prochazka trenink

Dám 500 úderů do stromu a pak jdu na pytel. Je fajn mít tělo jako skála, má jasno Jiří Procházka

Nejúspěšnější český MMA zápasník Jiří Procházka je hodně svůj. Dodržuje tréninkové metody, které nikdo jiný nedělá. Věnuje se meditacím, rituálům ve tmě a postí se. Nově na sebe prozradil i to, že boxuje do stromu. A nejde o pár úderů. Dokáže jich nasekat i 500, a pak se ještě dojede na pytli.

Devětadvacetiletý Jirka je mezi UFC zápasníky rarita. Jeho styl tréninku a způsob boje fascinuje milovníky bojových sportů po celém světě. Není to totiž jen o mechanice těla a načasování úderů. U Procházky hraje velkou roli způsob myšlení, který se opírá o kód bushido.

„Je dobré, aby tělo bylo v technice jako skála. Pak mohu svou technikou projít tělem soupeře a moje technika může být nebezpečnější. Je to dobrý trénink pro tělo. Po nějakých 500 úderech jdu potom na pytel, věřte mi, že to je pak jednodušší,“ prozradil Procházka pro pořad MMA Hour.

„Žádné přestávky. Takový musí být můj trénink, protože pokud chcete ukázat něco bláznivého, něco nového, musíte takto trénovat,“ dodal Jirka.

Procházky se bojí každý zápasník v polotěžké divizi, protože je nepředvídatelným soupeřem. Ze dvou zápasů v UFC odcházel dvakrát vítězně, navíc za obrovského potlesku fanoušků. Volkana Oezdemira i Dominicka Reyese knokautoval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.