top fight logo export web
TJ Dillashaw ufc

Dám ruku do ohně, že Dillashaw sype ještě teď, říká šampion

TJ Dillashaw si odpykal dvouletou stopku za doping, a i když on sám tvrdí, že se jednalo o „ojedinělou záležitost“, mnoho lidí mu nevěří.

Říkal to už kdysi Cody Garbrandt. To se dokonce psal ještě rok 2018. „TJ nám i ukazoval, jak podvádět, aby se na to nepřišlo. Měl z toho prdel. Až ho ale chytí, tak to prdel už nebude.“

Čas nám ukázal, že měl Cody pravdu. Bohužel pro něho, ty dvě osudné prohry s Dillashawem znamenaly prudký pád jeho kariéry.

Doba se posunula, TJ byl obviněn z užívání EPA a odseděl si dva roky mimo hru. Nyní se vrací a rovnou se chystá do boje o titul bantamové váhy, kde je šampionem Aljamain Sterling. Ani ten ovšem Dillashawovi nevěří.

TJ Dillashaw pouziva zakazane latky
TJ Dillashaw pouziva zakazane latky

Podvádí Dillashaw?

„Dám ruku do ohně za to, že Dillashaw sype i dnes, pouze je o něco opatrnější. Do zápasu se mnou půjde nasypaný, o tom nepochybuju. Vím ale, že žádná droga mu nezvýší IQ. Takticky na mě ani tak nebude moct vyzrát,“ vyjádřil se Sterling v Submission Radiu.

„TJ je tím sypáním všeobecně známý. Dokonce ho kvůli tomu ani nemohu považovat za legendu. Spíše bych ho označil za hlupáka. Jako zápasník je dobrý, měl své světlé chvilky, ale tohle podvádění mu z rejstříku už nikdo nevymaže,“ podotkl bantamový šampion.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!