top fight logo export web
dana white zeny ufc

Dana White: Čeká nás historicky největší zápas dámského MMA

Rok 2022 přinese spoustu skvělých zápasů a mezi ně se zařadí i historicky ten absolutně největší v rámci dámského MMA.

Dana White dostal signál, že je Amanda Nunes odhodlaná vzít si zpět pás bantamové váhy, což značí jen jediné. Hodlá uspořádat velkolepou odvetu, která se nyní ponese na úplně novém nádechu.

„Odveta mezi Nunes a Penou se zapíše do historie. Čeká nás absolutně ten největší zápas dámského MMA všech dob. Tohle je ještě větší jak Ronda Rousey vs. Holly Holm, ve všech směrech to tu bitvu přebije,“ má za to.

Nová bantamová šampionka se nechala slyšet, že se druhého měření sil s Amandou nebrání. Sama si je totiž dobře vědoma, že kdyby ji porazila dvakrát za sebou, strhla by z ní ten GOAT status a nálepku nejlepší bojovnice planety.

„Kolikrát mi přijde, že jsou moje úspěchy podceňovány. Nikdo neřeší, kolik úsilí do tohoto sportu vkládám, všichni mě prakticky přehlíží. Ráda bych si vysloužila respekt, který si právem zasloužím,“ informovala Pena o svých úmyslech.

Tato dámská odveta nemá zatím pevně stanovený termín, žádná smlouva ani nebyla podepsána. Vše se drží pouze na bázi verbální dohody, která bude oficiálně stvrzena někdy v příštím roce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.