Top-Fight.cz - bojové sporty
dana white zeny ufc

Dana White: Čeká nás historicky největší zápas dámského MMA

Rok 2022 přinese spoustu skvělých zápasů a mezi ně se zařadí i historicky ten absolutně největší v rámci dámského MMA.

Dana White dostal signál, že je Amanda Nunes odhodlaná vzít si zpět pás bantamové váhy, což značí jen jediné. Hodlá uspořádat velkolepou odvetu, která se nyní ponese na úplně novém nádechu.

„Odveta mezi Nunes a Penou se zapíše do historie. Čeká nás absolutně ten největší zápas dámského MMA všech dob. Tohle je ještě větší jak Ronda Rousey vs. Holly Holm, ve všech směrech to tu bitvu přebije,“ má za to.

Nová bantamová šampionka se nechala slyšet, že se druhého měření sil s Amandou nebrání. Sama si je totiž dobře vědoma, že kdyby ji porazila dvakrát za sebou, strhla by z ní ten GOAT status a nálepku nejlepší bojovnice planety.

„Kolikrát mi přijde, že jsou moje úspěchy podceňovány. Nikdo neřeší, kolik úsilí do tohoto sportu vkládám, všichni mě prakticky přehlíží. Ráda bych si vysloužila respekt, který si právem zasloužím,“ informovala Pena o svých úmyslech.

Tato dámská odveta nemá zatím pevně stanovený termín, žádná smlouva ani nebyla podepsána. Vše se drží pouze na bázi verbální dohody, která bude oficiálně stvrzena někdy v příštím roce.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Dana White: Čeká nás historicky největší zápas dámského MMA