top fight logo export web
Big John McCarthy: Je to jen otázka času, než UFC Fergusona propustí

Dana White hovoří o budoucnosti Tonyho Fergusona, jeho názor vás překvapí

Sedmatřicet let a upadající forma. Že by se nad Tonym Fergusonem stahovala mračna?

Podle některých fanoušků je vesměs rozhodnuto, v této fázi kariéry se pověstný El Cucuy již nezvedne. Podíváme-li se na to ale z pohledu šéfa UFC, ten nad bývalým strašákem divize lehké váhy ještě lámat hůl nehodlá.

„Tony je Tony, dokáže překvapit, když to od něho čekáte vždy nejméně,“ řekla hlava organizace, která tak vzpomínala na některé Fergusonovy zápasy, kde viditelně prohrával, on si ale vždy dokázal najít skulinku a vytasit nějakou submisi.

„Je to stále jeden z nejvíce talentovaných borců, co tu máme. Necítím, že by se mu teď chtělo bojovat, ale až se nám ozve, něco pro něho vymyslíme, rozhodně to ještě není jeho konec,“ přidával White polínko naděje do doutnajícího ohně pochybností.

Kdy se s El Cucuyem uvidíme v akci, to můžeme jen spekulovat. Víme pouze, že nyní odmítl fight s Islamem Makhachevem, jemuž byl nakonec přidělen Dan Hooker.

Fanoušci by si nejvíce přáli matchup s takovým Conorem McGregorem, jiní pro změnu s Natem Diazem, ani jedna z možností ale podle Whitea nevypadá příliš reálně. Co to tedy nakonec bude, to se budeme muset nechat překvapit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.