top fight logo export web
76027ca6a6b851777220217ac6213f16de1bdaef

Dana White: Jestli se GSP vrátí, souboj o titul si bude muset zasloužit

Šéf nejprestižnější bojové organizace se zase jednou snaží dostát svému slovu. Podobně jako před pár dny odmítl Conora s jeho prosbou o reparát, nyní razantně smetl ze stolu všechny pochybnosti, že i Georges St-Pierre měl být tím mužem, který dostane šanci se jako další utkat s Khabibem.

Ačkoliv GSP již nějaký čas svádí boj s vleklou chorobou střevní sliznice, již teď se nemůže dočkat, až se vrátí (pokud mu to přeci jenom zdraví nakonec dovolí) na horkou půdu oktagonu.

Georges St-Pierre se vrací do UFC

Ve svém posledním rozhovoru nám kanadský borec, který má na svém kontě jen dvě porážky, přiznal, že jej nejvíce láká duel se současným šampionem v lehké váze, jenže tyto jeho ambice prakticky hned v zárodku utnul šéf UFC.

„Myšlenka je to krásná, ale řekněte mi, jakým právem by měl GSP náhle přeskočit všechny ty chlápky, co čekají na svou šanci, a říct si o titulový zápas? To, že chce duel s Khabibem, ještě neznamená, že ho automaticky dostane,“ říká White.

Pak pokračuje. „Ani nevíme, jestli se vůbec vrátí… a pokud se vrátí, zvládne shodit do lehké váhy? To je moc otázek. Každopádně pokud to myslí vážně, tu šanci mu dám, ale bude muset nejprve porazit někoho z první pětky,“ dodává.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!