top fight logo export web
1a295885e06d1f5b9a14a764bd4f49daff4de746

Dana White: McGregor to ještě nepodepsal, ale jsem si jistý, že do zápasu nastoupí

Prezident UFC Dana White sdělil zcela nové informace ohledně zápasu Poirier vs. McGregor 2, který se má konat 23. ledna na turnaji UFC 257 v Abú Dhabí.

„Poslouchejte, nedělá mi starost, že to ještě není podepsané. Conor nikdy neřekl chci bojovat, aby se potom neukázal. Dali jsme mu i vlastní datum. Conor McGregor prostě bude bojovat.“

Ze slov prezidenta UFC je pravděpodobné, že irský Notorious ještě sice nejspíše nepodepsal svou část dohody, ale je jisté, že se tak brzy stane. Dustin Poirier naopak svou část dohody již podškárbl. Záleží tak pouze na Conorovi, kdy se rozhodne naplno uzavřít vzájemnou dohodu mezi ním a Dustinem.

McGregor na svých sociálních sítích byl však v posledních měsících velice aktivní a několikrát zde i přiblížil, jakým způbosem Poiriera ukončí. Půjde o tvrdé KO, jímž se pokusí trumfnout časový rekord z jejich prvního vzájemného střetu.

„Absolutně nemám starosti, že by se ten duel neuskutečnil, zkrátka to Conor jenom ještě nepodepsal,“ doplnil Dana White s tím, že zápas je tedy stále neoficiální, ale všechno naznačuje tomu, že se brzy dozvíme o jeho finálním potvrzení.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.