top fight logo export web
Dana White mi stále dělá potíže, zlobí se Cris Cyborg, která je ráda, že už není v UFC

Dana White mi stále dělá potíže, zlobí se Cris Cyborg, která je ráda, že už není v UFC

I když už působí v Bellatoru, stále se nemůže zbavit „viru“ jménem Dana White.

Cris Cyborg a šéf UFC se kdysi nerozešli zrovna v dobrém. Jedna strana házela špínu na tu druhou a nikdo v ten moment nepomyslel na to, že z jejich sporu budou strádat zejména diváci, kteří si neužijí největší odvetu v rámci ženského MMA – tedy mezi Cyborg a Amandou Nunes.

Bývalá šampion pérové váhy UFC tak přešla do Bellatoru, kde získala pás z téže hmotnostní kategorie, ovšem jak tomu bývá u mnoha zápasníků zvykem, ráda si během toho přivydělávala i jinde – konkrétně v grapplingových turnajích.

Naposledy si Cyborg vyjednávala grapplingový zápas s Mieshou Tate a vše bylo skutečně na dobré cestě, jenže pak se do hry vložil Dana White a rázem byl ze slušného přivýdělku konec.

Cris Cyborg problemy ufc boj

„Všichni bojovníci jsou tu pouze na omezený čas. Musíme proto využít každé příležitosti, jak prodat své zkušenosti a vydělat nějaké peníze. Grapplingový zápas je vedle MMA jednou z nich,“ dala se do vysvětlování brazilská šampionka.

„Tuhle jsem byla domluvena s Mieshou Tate na velmi dobrém duelu, a i když bylo vše na dobré cestě, Danu Whitea to z nějakého důvodu naštvalo a vše stopnul. Miesha se mi tuhle ještě omlouvala, že by se mnou ráda bojovala, ale nebylo jí to dovoleno. Jak se může člověk jako White montovat do cizích záležitostí?!“ nechápala.

„White se mnou už nechce mít nic společného, ale proč nedá volnou ruku alespoň svým zápasníkům? Tohle je ten důvod, proč jsem ráda, že už nejsem v UFC. Konečně jsem od tohohle všeho osvobozená. Bellator se skutečně o své bojovníky stará, záleží jim na nich,“ uvedla Cyborg. A shodou okolností to není první ani poslední člověk, co něco podobného říká.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.