top fight logo export web
Corey Anderson

Dana White může závidět, jsem nejlepší polotěžká váha planety, chválí se zápasník Bellatoru

Jon Jones, Glover Teixeira či Jiří Procházka mají smůlu, největší hrozba polotěžké váhy se nachází v Bellatoru.

Corey Anderson se během minulého víkendu střetl s šampionem Vadimem Nemkovem, nad nímž tři kola v podstatě dominoval. Protože ale potom došlo k nešťastné srážce hlav, byl tento zápas vyhodnocen jako no contest, a tudíž jsme nepoznali vítěze.

„Všichni víte, že jsem nad Nemkovem dominoval. Nejenže jsem ho porazil, já ho doslova zlomil. Tohle je pro mě obrovská smůla, kvůli které je ze mě teď nekorunovaný král,“ smutnil po zápase bojovník s přezdívkou Overtime.

Coreyho Andersona si fanoušci jistě dobře pamatují už z dob UFC, kde se řadil mezi elitu žebříčku polotěžké váhy. Na titul ovšem nikdy nedosáhl, ale údajně vždy o sobě věděl, že je nejlepší. A svou současnou formou, kterou promítá už v Bellatoru, to údajně prokazuje.

„Jsem ta absolutně nejlepší polotěžká váha! Nejen v Bellatoru, ale i na celém světě. Proti Nemkovovi jsem očekával těžký fight, ale buďme k sobě upřímný, nakonec to byla hračka. Jasně jsem dokázal to, co si celou dobu o sobě myslím – jsem tím nejlepším,“ naparoval se Anderson.

A protože vedl dříve s hlavou UFC Danou Whitem jisté spory, tak mu to teď vrací plnou silou.

„Opravdu by mě zajímalo, jak se asi teď White cítí, když ví, že si nechal nejlepšího zápasníka planety ujít. Nyní může hodně dobře vidět, čeho jsem schopen,“ chválil se Anderson, jenž po odchodu z UFC chytil druhý dech.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!