top fight logo export web
a7cccfb2c18ab600c8f104f0d5545115ff357b36

Dana White na adresu divize muší váhy: Nemyslím si, že by lidem měla nějak chybět

Již nějaký čas se dost nahlas mluví o tom, že se nejprestižnější bojová organizace světa rozloučí se svou nejnižší váhovou divizí, a pravděpodobně se nejedná o žádný výmysl. Dana White k tomu dodal své…
 
Šéf UFC se snažil v jednom ze svých posledních rozhovorů reagovat na to, že si najal Dillashawa, aby zničil váhovou kategorii do 56,7 kg. I když toto tvrzení popřel, konec bojové skupiny, v níž tak dlouho vládl Demetrious „Mighty Mouse“ Johnson oddalovat nebude. 

Dana White na adresu divize muší váhy

„Nechápu, jak k tomu T.J. přišel. Nikdy jsem mu nic takového neřekl a já sám pevně věřím, že i jemu samotnému to je naprosto jedno. Pravda je ovšem taková, že i přes veškeré snahy se ta divize nedočkala takové přízně, a to jsem za ni několik let sám bojoval,“ vysvětloval White.  

Plán je tedy nadmíru jasný. T.J. Dillashaw vs. Henry Cejudo a pak konec. „Určitě nás čeká velkolepá bitva. Oba dva mohou hodně získat, ale také hodně ztratit. Dillashaw si přeje být králem dvou hmotnostních kategorií, Cejuda by to motivovalo přejít do bantamu. Jistě se máme na co těšit,“ dodal.

T.J. Dillashaw vs. Henry Cejudo

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!