top fight logo export web
bd4dac073625efd9e7580f102bad6e1bd6ad8de4

Dana White nabídl Khabibovi termín k zápasu. Jak zněla odpověď?

Dana White se nevzdává a během posledního UFC turnaje se sešel s Khabibem, aby s ním prodiskutoval termín k dalšímu zápasu.

Ruský Orel je momentálně v důchodu, ale prakticky den co den čelí otázce, zdali se vrátí.

Dana White tuší, že jeho šampion z divize lehké váhy v hloubi duše stále ještě pokračovat chce, a proto mu ponechává jak mistrovský pás, tak jej i zanechává na čele pound-for-pound žebříčku.

Protože však čas kvapí neustále kupředu, začínají podobné otázky ohledně Nurmagomedovovy případné obhajoby nabírat na intenzitě.

Dana White chce, aby se Khabib Nurmagomedov vrátil do UFC

Udělá Khabib Nurmagomedov v UFC 30-0?

„Mluvil jsem s Khabibem, to je pravda,“ odpovídal White na dotaz novinářů. „Zeptal jsem se ho: ‚Hej, co takhle zápas v září?‘“

Odpověď však velmi kladná zatím nebyla. „Khabib se jen smál. Žádná odpověď, žádná slova, pouze se smál. Teď ale ještě půjdeme společně na večeři,“ dodával White s tím, že se ještě pokusí prodat své vyjednávací zkušenosti a vytáhnout další trumf z rukávu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.