top fight logo export web
dana white duchod ufc

Dana White o tom, co se v UFC změní, až odejde do důchodu

Až Dana White odejde do důchodu, změní se opravdu hodně věcí. Možná více, než byste sami očekávali.

Dana White a UFC. To jsou dvě neodmyslitelné věci, které si bez sebe pomalu nemůžeme představit. Faktem nicméně je, že se za pár let toto spojení rozpadne. „Žádný král nakonec nevládne věčně a i má doba se chýlí ke konci,“ přiznával současný lodivod organizace.

Whiteovi je často vyčítáno, že ke všemu přihlíží očima byznysmena. Od toho se odvíjí volba zápasů, promo k soubojům atp. Tyto věci jsou častým terčem kritiky, ale bohužel také obřího zájmu, díky kterému je UFC oproti ostatním organizacím tolik výjimečné.

„Až odstoupím, změní se hodně věcí. Možná se UFC odebere jiným směrem, možná se budou jinak skládat zápasy, to nedokážu předpovědět. Každopádně mým úkolem bude zaučit ty lidi, aby se co nejvíce opírali o mé myšlení. Aby pokračovali v mé práci. Zdali se jí ale vážně budou držet, to nedokážu zaručit,“ pověděl White na tiskové konferenci.

dana white
Dana White

„Vždy to tak bývá, že když někdo končí, nahradí ho nový člověk, který má svoje vidiny, své vize. Ty bude chtít dát do provozu. Kdo ví, jak to přijmou fanoušci. Určitě bude mít i UFC za pár let zcela odlišnou strukturu. Jsem si jistý, že až tu nebudu, změní se spousta věcí, ale pevně doufám, že jsem tu položil tak silné základy, že ta značka bude prosperovat i nadále,“ řekl.

„Vím, že si spousta chlápků odfrkne, až to tu konečně zabalím. Bohužel pro ně, ještě tu nějakou chvíli budu. Ještě nějaký čas vás tu mohu terorizovat a vytahovat z vás to nejlepší, než to za mě převezme někdo jiný,“ zakončil s úsměvem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!