top fight logo export web
Hvezdy organizace UFC

Dana White o tom, jací UFC bojovníci mají šanci stát se masivními hvězdami

Říká se, že Conor McGregor je jenom jeden a nikdo ho nikdy nenahradí. Přesto tu jsou tři bojovníci, kteří k tomu mají velmi blízko.

Dana White navnadil fanoušky, že nás z hlediska atraktivity soutěže čekají skvělé zítřky. On sám má v UFC ne jednoho, ne dva, ale rovnou tři borce, kteří se z hlediska mediální slávy mohou přiblížit úspěšné irské MMA ikoně.

dana white penize ufc zasluha
Dana White, majitel organizace UFC

Dana White o hvězdách UFC

„Conor McGregor je jen jeden, on je super výjimečný, jeho jen tak někdo nenahradí, ale pokud je tu někdo, kdo k tomu může mít blízko, pak je to určitě Khamzat Chimaev,“ nechával se slyšet White.

„Nikdy za celý svůj život jsem neviděl takového člověka, jako je Khamzat. To, jak se chová, jak vystupuje, to je i pro mě něco nového. A to jsem v této branži už desítky let,“ žasl.

Jen u Khamzata to ovšem nekončí. „V Americe je už teď velkou hvězdou Sean O’Malley. On má ten faktor X, ke kterému lidé často přilnou. Pokud jednou vyhraje mistrovský pás, změní se mu celý život.“

A pak je tu ještě jeden člověk. „Samozřejmě nemůžu opomenout ani Paddyho Pimbletta. To je kluk, který si žije vlastní život. Kolikrát vám ani nepřijde jako profesionální fighter, ale také to má v sobě. Jeho individuální přístup prostě budí zájem, a proto také může být jednou z globálních hvězd,“ řekl White pro TSN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!