top fight logo export web
conor mcgregor white

Dana White o tom, kdo je nejlepší MMA zápasník současnosti

Dana White nevyzařoval žádné známky pochybností, když byl tázán, kdo je podle něho aktuálně nejlepším MMA zápasníkem planety.

Na vrcholku věhlasného pound-for-pound žebříčku (tedy napříč všemi váhami) vysedává nigerijský král Kamaru Usman. Ten v UFC tahá neuvěřitelnou sérii patnácti výher po sobě a od vyrovnání rekordu ho dělí jen jediný úspěch.

Spousta lidí tohoto šampiona stále přehlíží, on však vymýtil všechny možné hrozby z velterové váhy. A na to Dana White musel upozornit.

„Kdo je nyní nejlepším MMA zápasníkem planety? Řekl bych, že Kamaru Usman, jelikož je neuvěřitelné, co za svou kariéru dokázal. Drží druhou nejdelší vítěznou šňůru a top soupeře neporáží jenom jednou, ale dokonce dvakrát,“ vychvaloval si šéf UFC svého velterového šampiona.

„Pro tuto chvíli tedy není o čem, Kamaru je pound-for-pound jedničkou. Svými výkony a výsledky dokázal, že je nejlepším bojovníkem světa,“ svěřil se Teddymu Atlasovi.

Dana White tedy upustil od svého dávného tvrzení, že je absolutně nejlepším Jon Jones. Toho ovšem mohl opomenout i proto, že je momentálně neaktivní a ještě se do oktagonu nevrátil, ačkoliv to stále plánuje.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.