top fight logo export web
jake paul box

Dana White odhalil, u jakého jediného UFC bojovníka by přimhouřil oči, aby bojoval s Jakem Paulem

Tak přeci jen není úplně z kamene. Na celé soupisce UFC se údajně nachází jeden člověk, který by od Dany Whitea dostal povolení bojovat s Jakem Paulem.

Jak už asi sami dobře tušíte, i tahle výjimka má svůj háček. White byl, je a zjevně i nadále bude odpůrcem jakékoliv Paulovy činnosti, která se převážně snaží rozbourat finanční strukturu UFC, a to, že si Jake do ringu tahá MMA zápasníky, kterým slibuje obří výplaty, tomu určitě nepomáhá.

I přes všechny tyto problémy by se White přeci jen dokázal kousnout a nějakého svého aktivního bojovníka by do ringu dobrovolně poslal. Trvá na ovšem na tom, aby byl tento soupeř naprostý profesionál a pocházel z takové hmotnostní kategorie, která by více odpovídala Jakeově stavbě těla.

„Jestli to Jake myslí skutečně vážně, tak proč nevyzývá lidi ze své hmotnostní kategorie? Vždyť on váží necelých sto kilo a do ringu si tahá samé lehké váhy. Proto říkám, že ty jeho zápasy nedávají žádný smysl, protože v nich chybí jistá pravidla. A právě o nich bojové sporty jsou,“ přednesl White.

„Jen se na to podívejte… Zápas s Askrenem – primárním zaměřením wrestler z velterové váhy – nedával smysl. Zápas s Woodleym – skoro lehká váha a minimálně tři roky naprosto z formy – nedával smysl. Zápas s McGregorem – původně pérová až lehká váha – také nedává smysl. Nejprve musí Jake přestat vyzývat lidi, které nespadají do jeho kategorie. Jen tak mi může dokázat, že to myslí vážně,“ avizoval.

„Ten kluk ví, že nad všemi drží hmotnostní převahu. Ať ale vyzve ryzího postojáře, klidně šampiona, jak má ve zvyku, a pokud to bude Adesanya, tak možná bychom mohli nad něčím začít uvažovat. Ale sami víte, že on potřebuje vyhrávat, a proto si vybírá takové soupeře, jaké si vybírá,“ rýpl si White skrze ESPN.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.