top fight logo export web
dana white film

Dana White: Přestaňte věřit těm nesmyslům, většina UFC zápasníků má lepší platy jak boxeři

Že je box na samotném vrcholu platové politiky v bojových sportech, to je podle Dany Whitea naprostý blud.

I když si spousta MMA zápasníků už několik let ustavičně stěžuje, údajně nemají na co. Zejména v UFC jsou prý platy mnohem lukrativnější než v jakémkoliv jiném bojovém odvětví či organizaci.

„Máme zde pravidelné odběratele, kteří si platí PPV už třeba třináct let. A když si k tomu připočtete ještě to, že ročně pořádáme nějakých čtyřicet čtyři turnajů, pak je jasné, že se naši atleti nemohou mít špatně. Většina našich zápasníků si vydělává více než boxeři,“ nebál se Dana White prohlásit i navzdory všem těm nepokojům.

„Nevěřte všem těm nesmyslům, které slyšíte. Všichni tihle Conorové, Khabibové nebo i Jonesové si u nás vydělali mnohem více jak boxeři ve svých velkých titulových zápasech. Platové podmínky v UFC jsou velmi dobré,“ má za to White.

Čirou náhodou to je ale opravdu jen jeden z mála lidí, kteří to takto vidí. Nedávno si vůči nízkým platům v UFC postěžoval i šampion Francis Ngannou, který už teď vyhlíží přesun k boxu. Vedle něho si stihli postěžovat Cody Garbrandt, Curtis Blaydes, Jorge Masvidal nebo právě i ten „nenasytný“ Jon Jones.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!