top fight logo export web
25454aeabc70512b103d397bc0568e94095e1e26

Dana White: Přiznávám, mám pro Conora slabost. Ale víte, jaká je jeho vada?

Není žádných pochyb o tom, že je Conor McGregor jedním z oblíbenců dlouholetého šéfa organizace, ovšem aby to Dana White trochu uhladil, snažil se utrousit i něco, co by toto tvrzení negovalo. 

Ať se to může zdát jakkoliv a komukoliv nefér, UFC Conorovi svým způsobem hodně dluží. Nebýt jeho proslulého trash talkingu, jímž propagoval zápasy jako nikdy jiný před ním, asi by se Ultimate Fighting Championship netěšila takové oblibě jako právě nyní. 

Veškerá slovní spojení White – McGregor nabírala za ta léta na obrátkách, až se mnozí domnívali, že by jindy neoblomný šéf organizace odpustil svému oblíbenci i vraždu. Na podobné téma narazili i kolegové z Barstool Sports show, kteří čekali, jaká odpověď z Whitea vyleze. 

Conor McGregor jedním z oblíbenců dlouholetého šéfa organizace

A samozřejmě se i dočkali. „Podívejte se, pokud zase narážíte na ten útok na autobus, pak to nešlo skrze mě, ale skrze policii. Conor si vyslechl rozsudek a také byl za svůj přečin patřičně potrestán…,“ pravil s jistým odstupem. 

Tato odpověď ovšem moderátory ve studiu neuspokojila, a když se z jejich strany dostavilo další popichování, nakonec se Dana zlomil. „Je to pravda. Conor je známý potížista, ale každý problém s ním mi za to stál,“ vzbudil náhle pozornost.

Není to jenom v jeho talentu. „To, jak vystupuje, jak umí prodat zápasy, jaký je to významný bojovník… je ve všem naprosto neuvěřitelný. Ale aby nezůstalo jenom u toho, má taky jednu slabost, která mě umí naštvat,“ překvapoval. 

Oč se tedy jedná? „Je to tím, jak všude chodí pozdě. Pravidelně má potíže přijít někam včas. Nebýt toho, tak by se dalo říct, že je naprosto perfektní,“ doplnil otevřeně, čímž si sice vysloužil respekt za upřímnost, ale jen aby si kritici na něm ještě více nesmlsli.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!