top fight logo export web
Khabib Makhachev Oliveira

Dana White promluvil o titulovém boji v lehké váze. Na jaký termín a jaká jména se připravit?

Situace už začíná být poměrně jasná. O uvolněný titul lehké váhy mají na podzim bojovat tito dva borci.

Během samotného úvodu je třeba připomenout, že divize do 70 kg, která je obecně považována za tu nejnabitější, momentálně nemá žádného šampiona.

Na této skutečnosti se podílel sám Charles Oliveira, který před svou poslední titulovou obhajobou skutečně jen nepatrně nesplnil váhový limit. Protože se ale jedná o mistrovskou bitvu, zmýlená zde vůbec neplatí.

Poskočíme-li dále, Dana White předem slíbil, že až bude plánovat další titulové měření sil, Charles Oliveira v něm určitě nebude chybět. Pouze se spekulovalo, kdo bude jeho soupeřem. Teď už se to zdá být konečně oficiální.

„Ano, skutečně to tak vypadá (že by měl Makhachev bojovat o titul),“ odpověděl Dana White na dotaz Yahoo Sports.

„Nejvíce pravděpodobný scénář je, že tu bitvu uspořádáme někdy v říjnu nebo spíše v listopadu. Je to z toho důvodu, že až do 8. října máme rozjednané hlavní zápasy,“ nezapomněl dodat.

Nového titulového zápasu v rámci divize lehké váhy se tedy dočkáme nejdříve 15. října. Duel Makhacheva s Oliveirou ovšem slibuje skvělou podívanou, ač se jedná o dva zemaře, neboť se zjistí, čí grappling je lepší. A nutno dodat, že s ani jedním bojovníkem soupeři neradi chodí na zem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.