top fight logo export web
9fdb8ea25a7112be125fbae777cd4bb219752d91

Dana white: Samozřejmě, že fandím Jonu Jonesovi, je to můj favorit

Jak rozhodit zápasníkovo sebevědomí chvíli před zápasem? Zkuste mu jako šéf společnosti dát najevo, že věříte jeho soupeři. Dana White něco podobného udělal a teď za to čelí kritice.

UFC 235, které se koná 2. března, se ponese jak na vlně velkých bitev, tak i na vlně velkých očekávání. Jon Jones bude společně s Tyronem Woodleym hájit svůj pás (polotěžké a velterové váhy), přičemž Dana White již teď tuší, jak to asi dopadne.

„Fakt mu fandím a doufám, že to zvládne,“ mluví White o Bonesově blížící se obhajobě proti Anthonymu Smithovi. Kde je však nějaká úcta k soupeři? „Tohle není o neúctě, Jones je prostě nejlepší zápasník celé naší historie. Jeho souboje budí pozornost a o tom to je,“ vysvětloval.

Jediný problém tedy nastává v souvislosti s jeho prohřešky s dopingem. „Je opravdu škoda, že nedokáže udržet svůj soukromý život na uzdě. Bylo by skvělé, kdyby se vymanil z těchto dopingových skandálů a ukázal všem, že je opravdu nejlepší i bez toho,“ dodal Dana White při živém rozhovoru pro stanici ESPN+.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.