top fight logo export web
Colby Covington prace

Dana White upřesnil, co musí Colby Covington udělat, aby si zasloužil boj o pás střední váhy

Colby Covington vyjádřil touhu střetnout se s šampionem Israelem Adesanyou a Dana White mu v tom bránit nebude, má však jednu podmínku.

Na „Chaose“ momentálně bude ještě v rámci velterové váhy čekat bratrovražedný duel s Jorgem Masvidalem, na který se upíná veškerá pozornost MMA fanoušků.

Colby si nicméně už teď poručil, že chce znova bojovat o titul, a pokud nebude velterový šampion Kamaru Usman k dispozici, přesune se o váhu výše, kde by chtěl vyzvat Israela Adesanyu, na něhož údajně zná skvělý bojový recept.

Přání amerického bojovníka doputovalo až k samotnému lídrovi organizace, který se nebrání s jeho splněním, má však jednu podmínku.

„Podívejte se, Colby je číslo jedna žebříčku velterové váhy, takže pokud by chtěl potom vyzvat Adesanyu, musí porazit nějakého soupeře ze špičky střední váhy. Je tu takový Robert Whittaker, je tu takový Jared Cannonier, jednoho z nich by musel dát a Adesanya je pak jeho,“ promluvil Dana White na kanálu TMZ Sports.

Vesměs tedy bude záležet na samotném Covingtonovi, jehož prioritou je pro tuto chvíli zápas s Masvidalem. S ním se střetne na turnaji UFC 272 v lasvegaské T-Mobile Areně, která bude beznadějně vyprodána.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.