Top-Fight.cz - bojové sporty
Covington a Edwards se opřeli do „průměrného“ Masvidala. Oba se shodli na tom, že je s*ačka

Dana White v tom udělal jasno, tohle bude Usmanův příští soupeř

Situace v popředí žebříčku velterové váhy se začíná pořádně vyjasňovat.

Nyní nám byl oficiálně oznámen souboj mezi Colbym Covingtonem a Jorgem Masvidalem, přičemž tuto dvojici zanedlouho doplní Khamzat Chimaev s Gilbertem Burnsem. Volný zůstal už jenom Leon Edwards a na toho se konečně usmálo štěstí.

„Leon Edwards se stoprocentně stane dalším titulovým vyzývatelem,“ potvrdil sám Dana White v rozhovoru novináři Aaronovi Bronsteterovi.

Tímto to tedy máme kompletní a pro samotného Edwardse to jistě musí být i částečná úleva. Už si totiž začínal myslet, že mu k boji o pás nebude stačit ani devítizápasová vítězná šňůra, kterou právě v UFC táhne.

Jeho posledním přemožitelem se nicméně shodou okolností stal až Kamaru Usman. To je člověk, který je ve své práci naprosto neomylný a kterého dělí jen jedna jediná výhra od toho, aby vyrovnal světový rekord, jenž v UFC stanovil Anderson Silva. Tedy šestnáct zápasů bez porážky (nepočítaje Jona Jonese, jehož sérii narušila dopingová aféra).

Doposud nemůžeme říct, kdy k souboji mezi Usmanem a Edwardsem dojde. Šampion má údajně zraněnou ruku, a než ji plně vyléčí, může to pár týdnů trvat.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Dana White v tom udělal jasno, tohle bude Usmanův příští soupeř