top fight logo export web
Canelo Alvarez Kamaru Usman

Dana White vyjádřil názor na duel Usmana s Canelem. Svého šampiona příliš nepotěšil

Šílenost má mnoho podob a to, co právě vymyslel Kamaru Usman, je podle šéfa UFC údajně naprosto bláznivé.

Když se k Danu Whiteovi donesla myšlenka jeho šampiona, jenž se dožaduje velké boxerské bitvy s Canelem Alvarezem, musel jen nepochopitelně kroutit hlavou. „Tohle je přeci MMA, nebo ne? Dva naprosto odlišné styly…,“ zaznělo z jeho úst na tiskové konferenci.

White nechápe, proč by měl Usman přecházet mezi šestnáct provazů, kde by se navíc postavil proti jednomu z nejlepších boxerů celé historie. „Tohle je naprosto zcestné!“ běsnil. „Viděl jsem Canela zápasit (s Calebem Plantem) a narovinu vám povím, nikdo nechce čelit Canelovi.“

Ať už jsou tedy choutky nigerijského bojovníka sebevětší, má si je prý nechat rychle zajít. „Ale no tak, zastavme tu šílenost hned v zárodku, však to nedává žádný smysl. Canelo je úplně jiná liga, nikdo s ním nechce boxovat, včetně Usmana,“ řekl šéf UFC.

Opět tu máme tedy tu stejnou písničku. Kdyby se Kamaru vydal do světa boxu, kde by navíc čelil tak velkému soupeři, patrně by nepřežil ani první kolo. Kdyby ovšem mexický šampion zamířil do MMA klece, čekal by ho zde stejný osud, jelikož nemá žádné znalosti wrestlingu. A ač to poslední zápasy příliš nevypadalo, wrestling je Usmanovou hlavní zbraní.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!