top fight logo export web
martin buday ufc

Dana White’s Contender Series: Martin Buday vs. Lorenzo Hood

Dana White’s Contender Series zažije druhý pokus tuzemského borce o proniknutí do UFC.

Michal Martínek v roce 2019 neunesl tíhu okamžiku a s Brazilcem Nascimentem prohrál na škrcení ve třetím kole. Martin Buday půjde do svého životního zápasu s povzbudivou šňůrou 7 výher v řadě.

Ta poslední přišla letos v létě nad Polákem Mindou a přinesla Martinovi titul OKTAGONu v těžké váze. Celková bilance devětadvacetiletého Slováka je osm výher a jedna porážka, kdy 75 % vítězství získal knockoutem.

Lorenzo Hood se měl v DWCS představit již v létě, ale musel kvůli nemoci ze zápasu odstoupit. Nyní dostal šanci za zraněného Brazilce Hugo Cunhu, ale na přípravu neměl příliš mnoho času. The Dream Killer je klasický ranař, který se spoléhá na rychlý a agresivní nástup. Do tohoto zápasu půjde s rekordem dvanáct výher a čtyři porážky, kdy rovných 100 % vítězství získal knockoutem!

Martin Buday vs. Lorenzo Hood

Bilance dvaatřicetiletého Američana vzbuzuje respekt, ale například poslední výhra přišla nad borcem s rekordem jedno vítězství a deset porážek. Lorenzo bude velkou hrozbou hlavně v prvních minutách zápasu. Kromě granátů v rukavicích má i velmi tvrdé kopy, což bude v kombinaci s pomalejším pohybem Martina na nohou velké nebezpečí.

Co má slovenský bojovník, to je rozhodně lepší je fyzička, zem a kontrola na kleci. Pokud se nenechá zbytečně trefit v prvních minutách, měl by postupně přebírat iniciativu a zkusit otestovat Hoodovu slabší obranu proti strhům. V DWCS nejde jen o výhru, ale také o dobrý dojem, a tak budeme věřit, že si Buday atraktivním výkonem dojde pro smlouvu s UFC.

A zde se můžete podívat na video, jak Martin Buday bojoval na Oktagonu 25.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.