top fight logo export web
8f58cc4b3c0f25d996ce9f9aad61a8f7d3d4a8bf

Daniel Cormier: Asi přijdu o svůj titul v polotěžké váze

Těžká práce mu kdysi přinesla ovoce, ovšem nyní by se potřeboval rozdvojit, aby mohl podobně jako dříve bojovat na dvou frontách najednou. Dnes již devětatřicetiletý vládce v polotěžké a zároveň těžké váze vyhlíží své budoucí možnosti a ty zahrnují patrně už jenom jednu cestu, jakou by se mohl vydat. Jaké všechny překážky bude muset zdolat? 

„DC“ má na svém kontě 21 výher a jen jedinou porážku. Vesměs by byly dvě, avšak ta druhá, ač přišla proti stejnému soupeři (Jon Jones), tak mu byla z kolonky neúspěchů odebrána, neboť byl jeho byly jeho protivníkovi nalezeny zakázané látky v těle. A právě tento muž, jenž se provinil proti pravidlům, byl právě očištěn a vrací se na místo dění, kde by chtěl Cormiera opět porazit.

Daniel Cormier si jde pro další titul v UFC

Současný šampion se opětovnému duelu nebrání, ale s ohledem na pravidla UFC má hořkost v puse, kterou nemůže jen tak spláchnout. Přeci jen je se blíží konec jeho aktivní kariéry a aby obhájil své celou dlouholetou dřinu, bude muset za tím vším udělat ještě nějakou tečku. A i proto je z hlediska fyzických dispozic prakticky nemožné, aby ji udělal v obou váhových divizích, v nichž aktuálně drží titul. 

„Asi přijdu o svůj pás v polotěžké váze,“ říká DC. „Čeká mě souboj s Brockem Lesnarem (5-3) a člověk se prostě nemůže rozpůlit, aby byl na dvou místech najednou,“ vysvětluje. 

„Je to něco, s čím se musím smířit. Duel s Lesnarem je velice prestižní a splňuje mé požadavky změřit síly s pořádně silným soupeřem. Nezáleží na tom, co jsme si na svou adresu oba dva v minulosti řekli. Stále se jedná o jednu z největších osobností v bojových uměních vůbec a duel s ním je jednou z největších událostí novodobé éry MMA,“ přiznává. 

„I duel s Jonesem je na programu. Ale on má svůj zápas, já budu mít také svůj zápas, takže možná později se střetneme. Mělo by to být v divizi těžké váhy. Je to fenomenální zápasník, ale stále je to také podvodník. Nicméně to ještě neznamená, že se s ním nechci utkat,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!