top fight logo export web
Daniel Cormier se vraci na scenu

Daniel Cormier hlásí návrat do akce! Má slíbenou vysokou odměnu

Bývalý šampion polotěžké či těžké váhy UFC dostal na stará kolena nabídku, která se neodmítá.

Daniel Cormier ukončil aktivní MMA kariéru v srpnu roku 2020, když ho podruhé za sebou přemohl slavný rival Stipe Miocic. „DC“ se tak musel smířit s tím, že historicky nejlepší těžkou vahou nebude, ale i tak mu jeho výkony vynesly čestné místo v Síni slávy UFC.

Uběhly více než dva rok a bývalý šampion, se kterým se v UFC stále setkáváme v roli zápasnického komentátora, dostal nabídku na návrat. Nikoliv však od svého starého zaměstnavatele, nýbrž od Nicka Khana, který šéfuje WWE. Tedy profesionální wrestlingové organizaci, která slouží hlavně k pobavení lidí.

Daniel Cormier ovlada wrestling 1
Daniel Cormier ovládá wrestling

Daniel Cormier je zpět

„Ano, skutečně jsem dostal nabídku od WWE,“ potvrdil Cormier na kanálu BT Sport. „Jedná se zatím o jednorázovou záležitost, ale dost možná se ještě rozroste. Pro tuto chvíli nedokážu přesně říct. Každopádně se uvidíme už 8. října na boji mezi Rollinsem a Riddlem,“ lákal na svůj „comeback“.

DC tedy musel být v kontaktu s WWE už delší dobu, pouze tuto novinku odhalil až chvíli před turnajem. Co se UFC fandů týče, ti jinak smutnit nemusí. Ačkoliv se Cormier vydává do světa showbyznysu, zápasy UFC bude komentovat i nadále.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!