top fight logo export web
Covington a bitva o titul? Myslím si, že ho Diaz předběhne, predikuje Cormier

Daniel Cormier naléhá na „blba“ Fergusona, aby se konečně probudil

Tony Ferguson je jen pouhou skořápkou svého starého já, které kdysi dominovalo divizi lehké váhy UFC.

Nyní se zde nachází bojovník, který je zcela vyčpělý. Jeho pohyby jsou velmi pomalé, čitelné a ani jeho výdrž není, co bývala. Když „El Cucuy“ padl s Natem Diazem, bylo to dokonale vidět. Své k tomu měl co říct i bývalý šampion Daniel Cormier.

„Mrzí mě, že to musím znova říkat, ale Tony Ferguson je jen pouhým stínem toho, čím kdysi býval. Člověk, kterého nyní vídáme v oktagonu, má do starého Fergusona velmi daleko. Je to úplně někdo jiný,“ míní bývalý vládce dvou hmotnostních kategorií.

„Tony prohrál pět zápasů v řadě, v žádném případě nepředvedl nějaký oslnivý výkon. Kdyby měl nějaký pud sebezáchovy, uvědomil by si to. Ale on mi přijde momentálně natvrdlý až hloupý, že si nic z toho nechce přiznat.

Dana White může závidět, jsem nejlepší polotěžká váha planety, chválí se zápasník Bellatoru

Vůbec nevím, co chce dělat a co s ním UFC teď plánuje. Kdyby bojoval s Jingliangem, jak se původně plánovalo, prohrál by. Ve skutečnosti tu už není moc soupeřů, které by dokázal porazit. Upřímně nevím, s kým by se ještě mohl utkat, aby mohl vyhrát,“ přiznával Cormier krutou pravdu, kterou postupně cítí čím dál více lidí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!