Top-Fight.cz - bojové sporty
Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

Daniel Cormier vysvětluje, proč bude Jonesovo tažení napříč těžkou vahou neúspěšné

Jon Jones se už pomalu dva roky pečlivě připravuje na svůj přesun do těžké váhy, kde mu ovšem podle Daniela Cormiera žádná pšenka nepokvete.

Bývalý šampion polotěžké váhy vždy avizoval, že nehodlá nic uspěchat a že chce mít v době svého přesunu do nejvyšší hmotnostní kategorie muskulaturu těla jako Francis Ngannou.

Začala tedy tvrdá a pravidelná dřina v tělocvičně, jejíž výsledky jsou skutečně vidět. Jones nabral na svalové hmotě a nyní opravdu vypadá jako regulérní těžká váha. Neodrazí se to ovšem na jeho rychlosti a agilnosti?

„Tohle rozhodně neříkám ze žádné zášti vůči němu, ale myslím si, že Jones v těžké váze neuspěje. Zejména v popředí žebříčku nevidím moc soupeřů, které by dokázal porazit,“ nechával se slyšet Daniel Cormier, Jonův dávný rival a protivník.

„Ať už je to Ciryl Gane nebo Francis Ngannou, nevidím způsob, jak by Jones dokázal porazit byť jen jednoho z nich. Jones udělal především tu chybu, že teď dva roky nebojoval. Ta dlouhá pauza bude znát. Teď ještě ke všemu nebude tak agilní, a navíc pozná, že i údery jsou zde mnohem tvrdší. V této kategorii mu jeho přednosti z devadesát trojky už tak nepomohou,“ domnívá se Cormier.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Daniel Cormier vysvětluje, proč bude Jonesovo tažení napříč těžkou vahou neúspěšné