top fight logo export web
Daniel_Cormier_Stipe_Miocic_ufc

Daniel Cormier zpytuje svědomí: Kdybych nebyl hloupý, udělal bych tuhle věc!

Daniel Cormier se mohl s MMA kariérou rozloučit jako nejlepší těžká váha historie. Své působení v oboru ale přetáhl a nyní toho lituje.

Daniela stále vídáme jako komentátora zápasů, jeho hlas nás doprovází během UFC turnajů, a proto nám možná přijde, že v žádném důchodu není. Skutečnost je ale taková, že to s MMA kariérou zalomil v létě roku 2020, když prohrál trilogii se Stipem Miocicem.

Říká se, že po čase si člověk uvědomí své chyby, což je i Cormierův případ. Před dvěma lety mu bylo 41, a to už údajně v MMA branži neměl co dělat. On ovšem své působení přetáhl a doplatil na to dvěma prohrami, díky nimž přišel o status těžkotonážní MMA jedničky.

„Pokud něčeho ve své kariéře lituji, pak je to právě toto. Že jsem to nezalomil, dokud jsem měl příležitost. Porazil jsem Stipeho Miocice, vyhrál dva mistrovské pásy, pak jsem obhájil proti Derricku Lewisovi, a to měl být konec. Už nemělo být žádného Daniela Cormiera,“ sypal si dřívější šampion popel na hlavu.

„Člověk stárne, síly vás opouští, a naopak přichází zranění. Po boji s Derrickem jsem musel na operaci zad. Samozřejmě to zhoršilo moji mobilitu, ale já se přesto, nevím proč, rozhodl v boji pokračovat. Můj Bože, proč jsem se tak rozhodl?“ ptal se sám sebe.

„Problém je, že jsem si to celé posral sám. Mohl jsem končit jako jeden z nejlepších ze všech. Pak jsem ovšem prohrál duel s Miocicem, kde jsem jasně tři kola vyhrával…. Těžká váha prostě, znáte to…,“ lamentoval.

„No a pak jsem šel s ním do trilogie, kde už jsem to totálně zazdil. Stipe byl mladší, hladovější, já se naopak už jen hledal. Kdybych tedy mohl vrátit čas, ukončil bych kariéru po duelu s Lewisem. To by bylo nejsprávnější rozhodnutí,“ vyhodnotil Cormier.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!