top fight logo export web
Dariush Makhachev Oliveira

Dariush: Cítím se jako nejlepší fighter světa a Makhachev s Oliveirou jsou pro mě jen potravou

Všichni v lehké váze řeší Islama Makhacheva a Charlese Oliveirou, ale přitom je tím hlavním zvířetem Beneil Dariush.

Třiatřicetiletý bojovník, který se pomaloučku a polehoučku vrací ze zranění nohy, se musel velmi nahlas podivit, proč každý mluví o titulovém souboji, do něhož by zasáhli zrovna Makhachev s Oliveirou.

„Vždyť tu jsem ještě já a na ten pás mám stejný nárok!“ zněla jeho reakce. „Zaprvé mám působivou vítěznou sérii, kterou určitě nelze zpochybnit, a zadruhé jsem ve své mysli nejlepší fighter světa. A pokud jsem nejlepší fighter světa, tak jsou ostatní bojovníci pro mě jen potravou.“

Beneil Dariush tedy zjevně pochopil, jak tato hra funguje. Doposud byl spíše v klidu a v ústraní, nyní se ale také zapojil do té titulové konverzace a rovnou se pokusil o nějaký zájem budící trashtalk.

„Co se mě a Oliveiry týče, všichni vědí, že jsme se spolu měli střetnout v roce 2020. On se ale vymluvil na rodinné potíže, odřekl mi fight, a když se vrátil, tak porazil Fergusona a vysloužil si zápas o titul. Kdyby neměl ty rodinné problémy, jsem dneska šampionem já. Takže už jen z toho důvodu si myslím, že mám na boj o titul větší právo,“ poznamenával Dariush.

Islam Makhachev predikce

„A co se Makhacheva týče, duel s ním bohužel nedopadl kvůli mně. Nešťastně jsem se zranil, takže pokud UFC poručí, rád se s ním utkám jako s prvním. Každopádně ve své mysli jsem nejlepším a nebojím se s Makhachevem bojovat tak, jak bude chtít on, tedy na zemi,“ dodal Dariush, který čeká na nějaký verdikt ze strany vedení organizace.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.