top fight logo export web
709d689381175a7c738e3466d438910075f6134e

Darren Till vs. Conor McGregor: Till vyzval Conora k tanci

Darren Till už si vybral svého příštího soupeře. Rád by změřil síly s irskou hvězdou Conorem McGregorem. Oba své poslední zápasy prohráli a ztratili tím šanci na titul.

Till nestačil na Tyrona Woodleye a Conor v notoricky známém zápase podlehl Khabibu Nurmagomedovi. Je zřejmé, že ani jeden aktuálně nemůže myslet na okamžitou odvetu, zápas má tedy smysl pro oba. Větší profit by byl na straně Tilla. Další věc je, že Conor byl na welter vždy trochu menší, Till naopak extrémně velký a spíš se u něj čekal přechod do střední váhy. Vidina lukrativního souboje by ho ale určitě ještě jednou donutila udělat váhu do 77 kg.

Darren Till má dalšího soupeře

Till přidal na svůj Instagram i návrh, kde by se zápas uskutečnil. „Chci s tebou bojovat (Conore McGregore) než odejdeš do důchodu, ideální místo by byl Anfield.“ Tento svatostánek liverpoolského fotbalového klubu s kapacitou 54 074 míst by byl důstojnou kulisou tohoto sledovaného duelu na britských ostrovech.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.