top fight logo export web
709d689381175a7c738e3466d438910075f6134e

Darren Till vs. Conor McGregor: Till vyzval Conora k tanci

Darren Till už si vybral svého příštího soupeře. Rád by změřil síly s irskou hvězdou Conorem McGregorem. Oba své poslední zápasy prohráli a ztratili tím šanci na titul.

Till nestačil na Tyrona Woodleye a Conor v notoricky známém zápase podlehl Khabibu Nurmagomedovi. Je zřejmé, že ani jeden aktuálně nemůže myslet na okamžitou odvetu, zápas má tedy smysl pro oba. Větší profit by byl na straně Tilla. Další věc je, že Conor byl na welter vždy trochu menší, Till naopak extrémně velký a spíš se u něj čekal přechod do střední váhy. Vidina lukrativního souboje by ho ale určitě ještě jednou donutila udělat váhu do 77 kg.

Darren Till má dalšího soupeře

Till přidal na svůj Instagram i návrh, kde by se zápas uskutečnil. „Chci s tebou bojovat (Conore McGregore) než odejdeš do důchodu, ideální místo by byl Anfield.“ Tento svatostánek liverpoolského fotbalového klubu s kapacitou 54 074 míst by byl důstojnou kulisou tohoto sledovaného duelu na britských ostrovech.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!