top fight logo export web
Luke Rockhold ufc odchod

Dejte mi soupeře, anebo si nase*te a nechte mě jít jinam, pustil se Rockhold do UFC

Luke Rockhold už slušných pár týdnů mluví o svém comebacku, ale zatím mu není nikdo schopen najít vhodného soupeře.

Na chvíli měl bývalý šampion střední váhy na stole nabídku k zápasu s Khamzatem Chimaevem, na což bez váhání kývnul, ale jak se ukázalo, jeho soupeř už nikoliv.

Od této chvíle Rockhold jen marně hledá vhodného tanečního partnera, který by ho poprvé od června roku 2019 přivítal v kleci.

„Je skvělé, že se svět konečně dává do pořádku a lidé se vracejí do arén, ale už není tak skvělé, že vůbec nemůžu najít soupeře,“ sdělil americký veterán.

Kdo je v UFC vázán smlouvou, musí respektovat její podmínky. To znamená, že nemůže bojovat v jiné organizaci, dokud se ze svého kontraktu nevybojuje nebo jej UFC nepropustí.

„Jsem ku*va připraven, chci bojovat, ale nemám proti komu. Dejte mi nějakého zajímavého tanečního parťáka, anebo si naserte a pusťte mě jinam!“ dožadoval se Rockhold.

„Cítím se připraven. Jsem ve skvělé formě, jen mi dejte soupeře, abych to mohl potvrdit. Někdo se musí přestat bát a vystoupit ze stínu!“ avizoval.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.