top fight logo export web
Demetrious Johnson zari v MMA

Demetrious Johnson vysvětluje, proč je i v pokročilém věku stále dominantním bojovníkem

Obecně platívá, že bojovníci ve vyšším věku nemají zejména v těch nižších váhových kategoriích příliš velké šance na úspěch. Demetrious Johnson je ovšem zářivou výjimkou.

Historie pamatuje desítky, stovky, ba možná i tisíce případů, kdy bojovníci od 35. roku věku najednou začnou ztrácet na výbušnosti. Jejich reflexy se zpomalí, rány přestanou býti překvapivé a jejich pohyby jsou dosti čitelné. Opět zde můžeme uvést Tonyho Fergusona jako skvělý příklad.

Výjimku prozatím tvoří Demetrious Johnson. Ten až do roku 2018 dominoval v UFC, než jej přemohl Henry Cejudo. Následně Mocný myšák odešel do ONE FC, kde vyhrál čtyři z pěti utkání. Pokaždé dokázal vykouzlit oku lahodící výkon. Čemu za to vděčí?

„Řeknu to jednoduše. Podstatný je trénink, trénink a opět trénink. A tím nemyslím jen ten fyzický, ale i mentální. Je logické, že jak člověk stárne, jeho reflexy se zpomalují. Proto nesmíte usnout na vavřínech. Já osobně věřím, že dřina zpomaluje stárnutí,“ promluvil Demetrious v podcastu u Joeho Rogana.

Logan Paul požádal o zápas s hvězdou UFC. White je ochotný učinit výjimku

„Také je důležité být obklopován těmi správnými lidmi. Potřebujete tým, který vás nutí jít až na hranici vlastních možností, ale který vás zároveň motivuje a nenechá vás na holičkách. Já jsem hrdý, že jeden takový kolem sebe mám. Díky mým kolegům jsem ze sebe schopný vydat více, než na co bych si sám věřil, že v sobě vůbec mám,“ vzdal hold svému týmu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!