top fight logo export web
4a240e6e33ef13713226b941e9f8bf4c4e776aca

Diaz se pustil do McGregora s Nurmagomedovem: Oba dva jsou to mé malé kur**čky

Velmi ostrá slova volil na tiskové konferenci americký zápasník, který měl tu čest kdysi Conorovi dvakrát čelit. Nate Diaz reagoval zejména na nadcházející souboj mezi McGregorem s Nurmagomedovem, o němž se celé dny jenom mluví a on toho už má patrně dost.

„Jednomu z nich jsem nakopal zadek a druhému jsem vlepil facku a jediné, co oni udělali, bylo to, že se chovali jako poslušné malé kur**čky,“ prozradil dnes již třiatřicetiletý zápasník, který měl poslední dva roky tak trochu vynucenou pauzu.

„Rozumíte tomu? Praštil jsem Khabiba přímo do obličeje a on tam jen stál a čuměl na mě. Byl pos**nej až za ušima. On a celý jeho ruský tým. Všichni se ze mě pos**li,“ uklidňoval tak emoce novinářů, kteří byli z jejich vzájemného střetnutí přímo unešení.

A zatímco ruský a irský velikán svedou vzájemný souboj už na UFC 229 (6. října), Diaz se rovněž nebál projevit zklamání, že na tomto turnaji vystupovat nebude. Jeho poslední souboj se konal v srpnu roku 2016 a nadcházející je na programu až na UFC 230, kde 3. listopadu vyzve v duelu lehké váhy Dustina Poiriera.

nate diaz navrat ufc

Zdali k onomu velkolepému comebacku nakonec doopravdy dojde, to si musíme pár dní počkat. Diaz je momentálně rozhořčen chováním celého svazu, jenž mu neumožnil dřívější termín, jelikož se pečlivě připravoval a chtěl vystupovat už na UFC 229.

„Sr** na celé UFC, sr** na tohle všechno. Cítil jsem, že jsem připravený a že mohu nastoupit už v říjnu. Teď nevím, jestli mám chuť vůbec pokračovat,“ upozornil třiatřicetiletý rváč, aby se jeho fanoušci předčasně neradovali, neboť je připraven z turnaje odstoupit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.