top fight logo export web
d97200cef71662113638b1a80117ac2158d4fbfa

Dillashaw směrem na Cejuda: Zhasnu ho ještě v prvním kole

Pod událostí zvanou UFC 227 (Dillashaw vs. Garbrandt 2) se podepsalo několik hvězdných soubojů, z nichž vzešli rovnou dva vítězové, kteří by se měli co nevidět mezi sebou utkat. Nový hrdina muší váhy Henry Cejudo se hodlá posunout o divizi výš a vyzvat T.J. Dillashawa, který se domnívá, že s tímto soupeřem nebude mít žádný problém.

Cejudo je velice ambiciózní wrestler, který má na svém kontě sice jen tři výhry za sebou, přesto pevně věří ve své dovednosti. Pokud by ovšem nevěřil, nebyl by prvním, kdo po tak dlouhé době sesadí z trůnu Mightyho Mouse (Demetriouse Johnsona). Je ale připraven na další velkou výzvu, jaká na něj čeká?

„Překvapilo mě, že ten duel s Johnsonem vůbec vyhrál (split decision). Myslel jsem si, že si s ním Demetrious vytře zadek podobně jako v roce 2016,“ říká Dillashaw.

Dillashaw vs. Garbrandt 2

„Moc jsem toho neviděl, protože jsem se připravoval na svůj zápas, ale Henry je vítězem a teď se chce utkat se mnou. Není to pro mě zrovna velká věc, ale těším se na ni. Zhasnu ho ještě v prvním kole,“ podotýká. 

„Jsem o dost lepší zápasník, než je on. Jsem daleko větší a komplexnější. Teď už jenom můžeme čekat, až mu to ukážu,“ pokračuje. 

„Nemusí ani chodit za mnou do mé divize, uděláme to v té jeho. Nechci pak slyšet žádné výmluvy, že jsem byl větší, než je on,“ doplňuje a uzavírá.  

Ačkoliv vzájemný souboj zmíněných aktérů ještě není oficiálně oznámen, očekává se, že se tak již brzy stane. UFC nám již naznačilo své plány a rozhodně nebude ambice obou borců nijak brzdit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!