top fight logo export web
Anderson Silva box

Do boxerského ringu míří další dva bývalí šampioni UFC, půjde o profesionální bitvu

Legendární Anderson Silva nehodlá zastavovat. Po skalpu populárního šampiona Julia Cesara Chaveze si domluvil další bitvu.

Několik spekulací nás vedlo k tomu, že by příštím protivníkem slavného Spidera mohl být YouTuber Logan Paul. Jak se ale později ukázalo, tyto zvěsti se nikdy oficiálně nepotvrdily. Pouhá věc, která zůstává faktem, je ta, že Silva chce i nadále ve svém pokročilém věku bojovat.

„Stále cítím, že toho mám lidem ještě dost co nabídnout. A dokud mě oni budou podporovat, tak pro ně budu zápasit,“ nechal se slyšet veleúspěšný Brazilec, jenž se nyní ve svých šestačtyřiceti letech odebral do boxerského ringu.

A právě do světa mezi šestnáct provazů dotáhne dalšího UFC velikána, a sice Tita Ortize, kterému je rovněž šestačtyřicet let a posledních pár roků se neustále vrací z důchodu. To vždy kvůli jednomu fightu. Naposledy tak učinil v prosinci 2019, když na škrcení přemohl Alberta Rodrigueze.

Podle nyní už potvrzených informací dojde ke střetu mezi Silvou a Ortizem již 11. září ve Staples Centeru v Los Angeles. Oba borci pak podstoupí osm kol po třech minutách. Souboj bude možné sledovat po zakoupení klasického PPV přenosu.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.