top fight logo export web
d74569940638bf7183a67267273bdc84a7859a8f

Dokážu věci, které nikdo jiný nesvede, chválí se doposud neporažený Israel Adesanya

Slíbil, že si divizi střední váhy podmaní, a to se mu také podařilo. Israel Adesanya (18-0-0) je novým králem kategorie do 84 kilo a nyní cítí, že zde není nikdo, kdo by se mu mohl rovnat.  

Vše je odvozeno od bohatého bojového arzenálu, kterým tento třicetiletý neomylný stroj disponuje. Adesanya využívá jak svých výškových rozměrů, tak své výtečné techniky, která je nebezpečná každému, komu čelí.

„Dnes jsem ukázal, že dokážu věci, které nesvede nikdo jiný,“ říkal po úspěšné titulové bitvě proti Robertu Whittakerovi nigerijský bijec, jenž doposud z osmnácti střetnutí nepoznal hořkost porážky.

„Do arény přišlo skoro šedesát tisíc lidí a vím, že si spousta z nich přála, abych prohrál. Touhle výhrou jsem ale všem ukázal, že jsem chytřejší než ostatní. Nikdo to nedělá tak dobře jako já,“ chválil se Adesanya.

Jaké budou nyní jeho další kroky? Vše nasvědčuje tomu, že svou první obhajobu svede s druhým doposud neporaženým bojovníkem Paulem Costou (13-0-0) a následně by se chtěl vydat do polotěžké váhy za Jonem Jonesem (25-1-0). Údajně je jediný, kdo ho svou technikou může ohrozit. Tak uvidíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!