top fight logo export web
Dominick Cruz

Dominick Cruz objasnil, proč bez váhání odmítl nabídku k zápasu se Seanem O’Malleym

Dominick Cruz si hledal na prosinec letošního roku tanečního parťáka. UFC mu předhodilo Seana O’Malleyho a on bez váhání odmítl.

Sean O’Malley je v bojovém světě v podstatě už velký pojem, jen málokdo si asi uvědomuje to, že i když má za sebou v UFC již sedm fightů, z nich šest bezpečně vyhrál, stále se nenachází v oficiálním žebříčku bantamové váhy.

Je to tím, že si „Sugar“ pečlivě plánuje, s kým se utká. Prakticky všichni jeho soupeři se rovněž nenacházeli v žebříčku a on měl nad všemi jasnou bojovou nadvládu. Začal si tedy pouze budovat slibné skóre, které musí ještě prodat na té elitní úrovni.

„Proč bych měl bojovat s někým, kdo se ani nenachází v žebříčku bantamové váhy?“ dotazoval se Dominick Cruz, bývalý vládce divize, když mu byl O’Malley nabídnut k souboji.

„Sean O’Malley tu ještě neporazil žádné jméno z žebříčku, prakticky vůbec nic nepředvedl. To je jediný důvod, proč jeho jméno ani neberu v potaz, nic jiného v tom není,“ řekl v pořadu MMA Hour u Ariela Helwaniho.

Namísto toho tedy Dominick Cruz přijal náhradní výzvu. Ta nese název Pedro Munhoz, s nímž se střetne 11. prosince na turnaji UFC 269.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.