top fight logo export web
8e5b6780f18ee9dd2042607da262f16fd684d073

Domluvil jsem mu, prý už hulit nebude, poškádlil White fanoušky Diaze. Jeho comeback je potvrzen

O návratu Nicka Diaze se dlouho mluvilo a nyní to máme potvrzené přímo z úst hlavy organizace, která si neodpustila lehké popíchnutí směrem k jeho minulosti.

Se starším z bratrů Diazů jsme se v akci neviděli již od ledna 2015, kdy se ve velmi vyhlíženém klání utkal s Andersonem Silvou, jemuž podlehl na body. Výsledek tohoto zápasu byl později zrušen, neboť i slavný Brazilec má za sebou temnou minulost, jež odkázala na zakázané látky v jeho těle, kvůli čemuž mu byla tato výhra odňata.

Nick Diaz si žil život po svém

Nick Diaz si žil život po svém, a dokonce používal i vlastní léčivé prostředky. Když mu tedy další testy odhalily THC v krvi, nic si z toho nedělal, neboť byl už finančně za vodou a k bojovým sportům přihlížel jako k takovému koníčku, kterého už nemusí brát nijak vážně, ačkoliv byl stále poměrně mladý a mohl bojovat.

Po několikaleté absenci ale nakonec stejně přišlo prozření. Euforie v podobě běsnícího davu během jeho akcí v nitru oktagonu mu začala chybět, a tak hledal způsob, jak se dostat zpátky na scénu. Po konzultaci s Danou Whitem a po očištění z jeho drogových úletů mu opět byla dána šance vrátit se zpět.

Nick Diaz chce peníze a chystá další zápas

„Mluvil jsem s ním a myslím, že už se poučil. Prý už bude hodný kluk, hulit nebude, chce si zabojovat a my mu dáme příležitost,“ tlumočil Dana White. „Pokud se tedy nic nezmění a jeho rozhodnutí stále trvá, pak je jeho zápas s Masvidalem (Jorge) v plánu,“ potvrdil, i když přesné datum nám ještě neřekl. Patrně někdy na UFC 235.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!