top fight logo export web
adesanya pereira

Dost bylo výmluv, rozhodčí ti zachránil život! obořil se do Adesanyi Pereira

Nový šampion střední váhy má už dost výmluv a fňukání od Israela Adesanyi, který minulý víkend přišel o svůj mistrovský pás.

Adesanya vedl před vstupem do pátého kola 3-1 na body. V závěrečné fázi si ale poranil nohu a nechal se svým brazilským protějškem zahnat do kouta. Následovala salva úderů, kterou utnul až rozhodčí.

Bývalý šampion proti tomuto verdiktu protestoval. „Nebyl jsem nahulený. Možná jsem se trochu kymácel, ale to bylo hlavně kvůli tomu, jak jsem si poranil nohu. Rozhodčí to měl nechat pokračovat!“ dožadoval se. Ale marně.

Za Adesanyu se dnes staví mnoho borců, kteří s ním jeho názor sdílejí. Díky tomu vlastně ztrácí Pereirův úspěch na hodnotě, a proto se i on rozhodl reagovat.

„Hej, Israeli, přestaň se konečně pořád vymlouvat, že rozhodčí zastavil zápas brzo… Naopak bys mu měl děkovat, že ti zachránil život!“ napsal Pereira na svém instagramovém profilu.

„Protože jsi čuměl hlavou dolů k zemi, stačily by mi jeden či dva údery, abych tě ukončil… Jak jsem řekl už po zápase, byl jsi dobrý oponent a za to tě respektuji. Přijmi své chyby, aniž bys přitom ubíral mé zásluhy!“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!