top fight logo export web
adesanya titul

Doteď nechápu, jak může být Adesanya šampionem, Whittaker ho porazil, naříká Sonnen

Israel Adesanya zanedlouho zamíří ke své další obhajobě, ale někteří lidé to stále nemohou pochopit. „Vždyť přece ve svém posledním zápase prohrál.“

Už tomu byl klid, ale s blížícím se časem šampionovy další bitvy se opět otevřelo téma sporného zápasu, který Israel Adesanya podstoupil letos v únoru.

To se postavil proti starému známému Robertu Whittakerovi, jehož dle rozhodčích porazil jasně 3-0 na body. A to je prostě verdikt, který s ohledem na průběh mnoho lidí nechápe.

Ruku na srdce, čekal jsem, že uslyším „AND NEW!“

Veterán Chael Sonnen se toho turnaje tehdy osobně zúčastnil. Dokonce seděl v první řadě, a tak mohl celou bitvu důkladně monitorovat. Jeho názor se ale lišil s tím, který jen o kousíček dál měla trojice hodnotících sudích.

„Jak se blíží Adesanyova další bitva, tak mi opět hlavou začala vrtat myšlenka, jak to, že je pořád šampionem. Vždyť přeci naposledy prohrál,“ dal se Sonnen do řeči ve svém podcastu.

Sonnen Adesanya Whittaker

„Víte, byl jsem tehdy přímo u toho. Seděl jsem u klece. Pamatuji si z toho boje naprosto všechno. Adesanya vyhrál první kolo, ovšem následující čtyři jasně prohrál. A pokud ne jasně, tak minimálně na body určitě.

Když se blížilo oznámení výsledků, byl jsem natolik přesvědčený, že uslyšíme ‚AND NEW!‘, jenže místo toho to dali Adesanyovi. A to ještě naprosto jednoznačně. Byl jsem úplně zmatený a opařený. ‚Co se to děje?! Koukali jsme se vůbec na stejný zápas?!‘

Nemám slov a nedokážu se pořádně soustředit na Adesanyův příští fight, když vím, co jsem viděl v tom minulém. Ale tohle je dlouhodobý problém, který se netýká jen tohoto zápasu…,“ postěžoval si.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!