top fight logo export web
santos shevchenko

Drsná slova od vyzývatelky! Shevchenko není tak dobrá, ve skutečnosti se mě bojí!

Je opravdu Valentina Shevchenko takovou dominantní šampionkou, jak se jeví? S tím rozhodně nesouhlasí Taila Santos.

Brazilská bojovnice měla tu čest letos v červnu Valentině čelit a dá se říct, že ji v boji velmi silně potrápila. Dle mnohých fanoušků dokonce vyhrála, dle bodových rozhodčích ovšem nikoliv.

Tato hořká pachuť zůstala na jazyku bývalé vyzývatelky až dodnes, kdy se snaží uplatnit svůj nárok na okamžitou odvetu.

„Všechny holky říkají, že je Valentina hotovým monstrem, ale co jsem zažila a viděla já, je to, že to je obyčejná zápasnice, která má nulový grappling,“ prozradila Santos pro MMA Fighting.

„Jako jedna ze soupeřek jsem se jí nebála a naopak ji donutila, aby se ona bála mě. Je mi jasné, že se jí do odvety nechce, protože má teď strach. Ví, že by přišla o pás, a tak se mi bude vyhýbat,“ nebrala si servítky.

Shevchenko Santos
Shevchenko

„Ode dne našeho prvního zápasu řešíme s UFC možnou odvetu. Dokonce i organizace s tím souhlasí, pouze Valentina utíká. Názor si můžete udělat sami…,“ sdělila Santos veřejnosti.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!