top fight logo export web
Khamzat Chimaev vzal svůj konec kariéry zpět a v UFC pokračuje

Drzost Masvidala nezná mezí. A koho jsi jako porazil ty?! ptá se pod náporem emocí Chimaev

Khamzat Chimaev spustil tvrdou slovní kanonádu směrem na Floridu, kde přebývá BMF rváč Jorge Masvidal.

Ten si nedávno v Submission Radiu otevřel pusu, když „Borze“ označil za pouhého průměrného zápasníka, který ještě nic nedokázal, nikomu nečelil a ani ho nijak svým bojovým stylem neoslnil.

„Nechápu, co na něm lidi vidí, mě teda ještě vůbec nepřesvědčil. Zatím bojoval jen se samými sráči. Ať nejprve někoho porazí. Ať porazí pár zvučných týpků,“ dožadoval se Masvidal.

Svým prohlášením ale jen rozpoutal oheň nenávisti. Kdo si otevře pusu, má si údajně nejprve zamést před vlastním prahem.

„Drzost Masvidala nezná mezí. Já že nikoho neporazil? A koho mám porazit, když se mě všichni bojí? Pověz mi to! Nemusím ti snad připomínat, že ty jsi jedním z těch, kteří se mnou odmítli bojovat!“ práskl Chimaev.

„Někdo jako ty by si ani neměl otevírat pusu. Obzvláště ne, pokud jsi prohrál tři zápasy za sebou a Usman tě svým KO málem poslal na věčnost,“ připomněl mu.

„Naopak jsi to ty, kdo je teď v pozici, že by měl lidem něco dokazovat. Koho dobrého jsi naposledy porazil? Já jsem teď tak blízko k boji o titul, jak ty se už v životě nedostaneš!“ zakončil Chimaev svůj emocemi nabitý proslov.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.