Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Držte si klobouky, jedeme z kopce! Covington a Masvidal se spolu skutečně utkají a rovnou půjde o hlavní zápas
masvidal covington ufc bitva

Držte si klobouky, jedeme z kopce! Covington a Masvidal se spolu skutečně utkají a rovnou půjde o hlavní zápas

Tak velká záležitost, že si to zaslouží hlavní zápas večera, i když ve hře nebude žádný titul? To může zařídit jedině Jorge Masvidal s Colbym Covingtonem!

Tak dlouho, opravdu dlouho se čekalo, ale jak se nyní zdá, je to konečně tady. Server ESPN oznámil, že se UFC podařilo s oběma hlavními MMA aktéry dojít prozatím k ústní dohodě, která bude co nevidět stvrzena i podpisem.

Colby Covington a Jorge Masvidal jsou dva bývalí tréninkoví parťáci, kteří se v jeden moment dokonce považovali i za nejlepší přátele ve zbrani. Jak se později ukázalo, toto přátelství ovšem vůbec nestálo na pevných základech, jelikož jej nahradila obří nenávist. Dokonce tak velká, že jedna strana celé dlouhé dva roky pomlouvala tu druhou a navzájem si vyhrožovaly.

Ať už se Colby objevil v jakémkoliv veřejném rozhovoru, vždy si našel alespoň chviličku, aby si rýpl do „ryze průměrného“ fightera Jidáše Masvidala. Častokrát jej také osočil ze strachu a všem slíbil, že až na tento fight jednou dojde, ukončí mu kariéru.

Jorge byl tím, kdo odpovídal hodně sporadicky, ale když už se k nějaké reakci uchýlil, vždy hlásil, že Colbymu zakrvácí ten jeho ksicht, jelikož je to prolhaný parchant, jehož pravou tvář světu velmi rád ukáže. Nyní k tomu tedy bude mít příležitost.

Dana White si tuto bitvu naplánoval na turnaj UFC 272, jenž se má konat 5. března. A jelikož tomuto souboji opravdu hodně věří, dokonce jej bude promovat jako hlavní show večera, i když v ní nepůjde o žádný mistrovský titul. Takovéto cti se prozatím dostávalo hlavně jen Conoru McGregorovi.

Původně měli na téže turnaji vystoupit Alexander Volkanovski s Maxem Hollowayem. Druhý jmenovaný se ale zranil, a tak ho nyní nahradí “Korejská Zombie” Chan Sung Jung. S ním se šampion střetne 9. dubna na UFC 273.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin